Кошик
26 відгуків
Silver Island - интернет магазин ювелирных украшений
+380983441776
+380 (98) 344-17-76
+380 (50) 647-21-27
+380 (97) 965-96-91

Цілющі властивості срібла

Цілющі властивості срібла

Цілющі властивості срібла застосовувалися і в середні століття. Ангелус Сала і Парацельс склали рецепт із застосуванням срібла, за яким можна з легкістю позбавитися від таких недуг, як: епілепсія, сифіліс і від багатьох інших захворювань.

Ангелус Сала в свою чергу першим склав ознаки того, що в організмі у надлишку присутній срібло. І він перший помітив, що якщо в організмі людини знаходиться велика кількість срібла, то організм володіє великою опірністю до всіляких інфекцій.

Таким чином, цілющі властивості срібла, які полягають у придушенні та запобігання інфекційних захворювань, посприяли тому, що про цей дорогоцінний метал навіть була народжена прислів'я, що людина, яка ніколи не хворіє, народився зі срібною ложкою в роті.

Цілющі властивості срібла також зазначав відомий всім Нострадамус, який у всі часи було одним з найбільш шанованих лікарів. Одним з цікавих фактів відомому про сріблі є і те, що в 39 році минулого століття Радою з Фармакології та Хімії, який був заснований при Американської медичної асоціації, було відзначено і документально оформлені 96 медичних препаратів різного впливу, які засновані на сріблі.

Єгипетські воїни багато років тому використовували срібло в якості лікарського препарату для загоєння ран. Цілющі властивості срібла тут проявлялися в тому, що срібні пластини прикладали до рани, і вона швидко гоїлася. Крім цього в російських православних церквах свята вода знаходилася в срібних посудинах. Вона спеціально, таким чином, витримувалася для парафіян.

Ібн-Сіна поряд з багатьма найдавнішими цілителями також довіряв цілющим властивостям срібла. Він використовував срібло для того, щоб лікувати виразки в носі і тріщини в прямій кишці. Цей дорогоцінний метал, ефективно допомагав при з'єднанні таких захворювань, як пухлина і виразка. Срібло володіє широким спектром дії. Ібн-Сіна використовував його для того, щоб зупиняти гниття зубів, а також у разі виникнення алергії і корости. Ібн-Сіна був на сто відсотків упевнений в тому, що срібло володіє, як сушащим, так і витягує ефектом. Цей метал ефективно допомагав у випадку виникнення набряку. Сріблом можна лікувати хрипи в легенях і перебої в серці.

Ще раніше, так і в сучасному світі християнською церквою використовується срібло, як антибактерицидну метал. Купелі, ікони, хрести з срібла різко знижують ризик виникнення інфекцій.

Але, тим не менш, незважаючи на всю користь срібла з цим металом потрібно бути дуже обережним, так як у великій кількості він може мати зовсім протилежний вплив. Срібло може бути навіть отруйним.

Але мала концентрація срібла корисна для знищення бактерій. Дана властивість цього дорогоцінного металу відомо і медичним працівникам. Багато лікарські препарати засновані на сріблі. Вода, яку наполягають на сріблі, повністю знезаражується. Така властивість срібла використовують мандрівники, які користуються некип'яченої водою.
Дуже ефективним є розчин срібла з аміаком. Він використовується, щоб обмивати слизову оболонку при запаленнях, а також рани.

Дослідження організму на наявність в організмі срібла показало, що в більшій кількості цей метал знаходиться в клітинах мозку.
Крім цього срібло також міститься і в їжі, наприклад, у великій кількості це речовина знаходиться в жовтку яєць.